Przedszkole NIepubliczne Motylek

Ewelina Knitter

Nauczyciel prowadzący

Joanna Biały

Nauczyciel prowadzący. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy , kierunek pedagogika o specjalności edukacja przedszkolna i nauczanie muzyki. W roku 2011 z sukcesem podjęła naukę w ramach kursu kwalifikacyjnego z zakresu oligofrenopedagogiki. W ramach swojej krótkiej kariery zawodowej korzystała z wielu kursów oraz warsztatów związanych z edukacją małego dziecka. Wakacje często spędza jako wychowawca kolonijny, lub kierownik kolonii. Ukończyła Dwustopniowy Kurs Terapii Behawioralnej, co pomogło znacznie w zrozumieniu problematyki autyzmu.

Z powodzeniem prowadziła zajęcia umuzykalniające w oparciu o Koncepcję E.E. Gordona, zarówno w ramach zajęć dodatkowych jak i wplecionych w harmonogram pracy przedszkola. Lubi pracę z najmłodszymi dziećmi i chętnie poddaje się ich aktywnością. W Akademii Motylek prowadzi zajęcia Zabawy Małych Motylków. Praca ta stanowi wyzwanie, ale także możliwość do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Karolina Linowiecka

Pomoc nauczyciela