Przedszkole NIepubliczne Motylek

Grupa Fioletowych Motylków

Małgorzata Racławska

Nauczyciel prowadzący, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy oraz Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA. Oprócz pracy w przedszkolu organizuje liczne szkolenia i warsztaty dla nauczycieli, pedagogów i animatorów kultury z Bydgoszczy i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Uczestniczyła w blisko stu szkoleniach z zakresu pedagogiki zabawy. Ukończyła także 2-stopiowy kurs z Metody Dobrego Startu oraz 3-stopniowy kurs terapii behawioralnej.

W swojej pracy kieruje się zasadą „bawimy się, ucząc” i uważa, że najlepsze efekty można osiągnąć poprzez zabawę, współpracę, stworzenie atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia. Jest osobą energiczną, pełną pomysłów, uśmiechniętą, która kocha pracę z dziećmi i pragnie dalej się rozwijać. Prywatnie mama dwójki nastolatków. W czasie wolnym relaksuje się przy lekturze książki oraz spędzając czas na łonie natury.

Magdalena Adamowska

Nauczyciel prowadzący, absolwentka psychopedagogiki Wyższej Szkoły Humanistyczno –Ekonomicznej w Łodzi. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej oraz roczny kurs z Oligofrenopedagogiki.

Zanim podjęła pracę jako nauczyciel prze parę lat prowadziła zajęcia z rytmiki oraz tańca w przedszkolach na terenie kujawsko-pomorskim. Jest instruktorką tańca nowoczesnego oraz Zumby. Jest osobą pełną energii zawsze uśmiechniętą kochającą muzykę taniec oraz pracę z dziećmi. Prywatnie mama trójki brzdąców w wieku szkolnym oraz przedszkolnym i dobrze wie, jak istotny jest rozwój nie tylko intelektualny, ale także społeczny i emocjonalny każdego dziecka. Pragnie w pełni poświęcić się pracy z dziećmi, gdyż chce umożliwić im rozwijanie zdolności i zainteresowań.

Anna Cech

Nauczyciel wspomagający